foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Vítejte na stránkách Musher klubu JCC

Stochov aneb bahnem až na bednu

Naši členové váleli i na MČR midových tratí ve Stochově. Pro většinu z nás to byl první kontakt s touto tratí, a proto nebyla nouze o skutečně dresy drásající okamžiky!!

V barvách zelených se na tento závod vydali Simona Fabiánková s ESP Mací (SC1), Jan Hladký s ESP Olly (SC1), Tereza Hladká s POI Leylou (BKJW), Lukáš Pubrdle s ESP Jaffou (MID BKJM), Pavel Pischek s POI Gasem (BKJM), Markéta Myslivcová s kříženkou Ginou (CCW), Lenka Klímová s SBT Salámkem (CCW), Martina Wallcon s křížencem Bronxem (CCW) a Václav Viktora s POI Orenkou (MID CCM).

 

Sprintová i midová trať byly vlivem počasí rozbahněné a velmi obtížně sjízdné. I přes nejeden pád se však všem našim členům podařilo dostat až do cíle a jejich výsledky nebyly úplně nejhorší.

BKJ

V midové trati na kole mezi muži zazářil Lukáš Pubrdle s Jaffou, který si dojel naprosto bezkonkurenčně pro titul mistra republiky v této kategorii. Ve sprintu na kole dojel na třetím místě Pavel Pischek s Gasem. Pavel také padal, ale dokázal na svůj stroj bleskově naskočit a pokračovat v závodu s minimální ztrátou. Tereza Hladká závodila s Leylou pouze v první etapě a podařilo se jim dokončit bez pádu. Na nedělní etapu kvůli svým pracovním povinnostem bohužel již nastoupit nemohla.

SC

Koloběžkáři s jedním psem také brali bednu. Simona Fabiánková se svou novou fenkou ESP Mací se začínají parádně sjíždět a na této trati ukázaly, že by je naše elita měla pomalu začít brát vážně. Dojely si pro druhé místo a zdolaly trať bez jediného pádu. Na třetím místě ve stejné kategorii skončil Honza Hladký s ESP Olly. Ten v první sobotní etapě přežil dva pády, kdy ten druhý byl i poměrně nebezpečný. Na nedělní etapu nastupoval se ztrátou 40 vteřin na třetího jezdce, kterou dokázal stáhnout a vyšvihnul se tak na bednu.

CC

Náš běžec Václav Viktora nastoupil s droboučkou pointřicí Orenkou na midovou trať, kde si ve velké konkurenci nevedl vůbec špatně a celkově se umístil na čtvrtém místě. Naše ženy svou kategorii doslova ovládly. Martina Wallcon s přehledem zvítězila v kategorii CCW následovaná naší další členkou Markétou Myslivcovou, která se od poslední sezony výrazně zlepšila. V kategorii CCW běžela i naše předsedkyně Lenka Klímová, která si se svým SBT Salámkem doběhla pro krásné páté místo.

Celkem si naše výprava odvezla šest medailí: 2x zlatá, 2x stříbrná a 2x bronz! :-)

Za celý náš klub bych chtěl moc poděkovat pořadateli závodu za bezvadný závod a rozhodně se uvidíme znovu příští rok!